ARCHIWUM

Zaproszenie do udziału online w XI Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych, Płock 2021 .

Szanowni Państwo,

25 września rozpoczyna się XI Festiwal Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych, Płock 2021. Festiwal potrwa do 01 października 2021. Szczegółowy program XI Festiwalu załączamy do e-maila. Znajdziecie go Państwo również na stronie XI edycji festiwalu  www.fkison.defacto.org.pl.

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w wydarzeniach on-line. Możecie dołączyć do nas nawet jeśli chcecie obejrzeć tylko wybrane filmy, spektakl, koncerty, spotkanie z książką, wykłady filmoznawców czy spotkania z gośćmi festiwalu.

Po zgłoszeniu uzyskując dostęp on-line, możecie Państwo wchodzić na strony XI Festiwalu i oglądać wybrane wydarzenia.

To zaproszenie jest dla wszystkich zapracowanych. Dla Tych którym nie udało się uzyskać urlopu, czy nie mogą przyjechać i poświęcić całego tygodnia na wydarzenie kulturalne. Zapraszamy i czekamy na zgłoszenie.

Zostało jeszcze 10 dni by się zarejestrować i poznać platformę festiwalową Big Blue Button https://festiwal.defacto.org.pl/b/jer-ken-ncv

Najbliższe dni poświęcamy na próby indywidualne i spotkania grupowe ma tej platformie. Najbliższa próba grupowa odbędzie się 17 września 2021 roku o godz.19:00. Wówczas wypróbujemy logowanie się na portal i obejrzymy film „Przełęcz ocalonych” w reż. Mela Gibsona.

W razie problemów technicznych podczas logowania i w trakcie prób prosimy o kontakt z Panem Radosławem Morawskim pod numerem telefonu 502-277-386. Osobom które napotkają problemy z logowaniem i korzystaniem z platformy Big Blue Button, proponujemy indywidualne konsultacje w dniach od 17 września do 24 września.

Dokładne informacje jak zarejestrować się na Festiwal znajdziecie Państwo na stronie www.fkison.defacto.org.pl w zakładce „zarejestruj się”.

Zapraszamy!
Renata Nych i Jerzy Myszak
Stowarzyszenie „De Facto”
09-400 Płock, ul. Małachowskiego 4b/3

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Skip to content