ARCHIWUM

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W POZNAŃSKIM FESTIWALU MUZYKI INDIAN AMERYKAŃSKICH

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W POZNAŃSKIM FESTIWALU MUZYKI INDIAN AMERYKAŃSKICH
:: 1 PAŹDZIERNIKA 2022
:: XVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE   PRZY UL. TARNOWSKIEJ 27 W POZNANIU (KRZESINY)

Mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w 19 Jesiennym Festiwalu Muzyki i Tańca Indian Amerykańskich Pow Wow 2022, który odbędzie się w sobotę 1 października 2022 r. w XVI LO na poznańskich Krzesinach (ul. Tarnowska 27).

Poznański Festiwal Pow Wow jest wzorowany na współczesnych spotkaniach i festiwalach tubylczych w USA, podczas których kultywuje się stare tradycje, obyczaje, popularyzuje się kultury swoich plemion i narodów, odtwarza muzykę, tańce i pieśni.

Zapraszając Państwa do udziału w Pow Wow, chcemy uhonorować poznańskich Seniorów, dziękując im za troskę o młode pokolenia, naukę życia i opiekę nad młodszymi. Ale również Państwu chcemy pokazać cząstkę indiańskiej Ameryki, o której opowiadałem kilka miesięcy temu.

Poznańskie Pow Wow zaczyna się o godz. 14.30 i kończy się ok. 20.00, ale każdy z uczestników podejmuje sam decyzje jak długo chce pozostać na sali. Podczas Festiwalu zostaną pokazane tańce wielu narodów indiańskich, będzie można nabyć indiańskie pamiątki.

Przygotowaliśmy dla Państwa miejsca na trybunach, z których będzie można swobodnie obserwować tancerzy na arenie.

Wszystkie szczegóły publikujemy na facebookowej stronie: https://www.facebook.com/events/1110970635974077 – zapraszamy. W razie pytań, służę wyjaśnieniami pod numerem 601 76 70 30 i / lub mailem: krzysztofmaczkowski@gmail.com.

Krzysztof Mączkowski
dyrektor Pow Wow Poznań 2022

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Skip to content