Klub seniora HILARY

Szanowni Państwo, bardzo się cieszymy, że po przerwie w funkcjonowaniu możemy do Państwa powrócić z ofertą dla osób w wieku emerytalnym. Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy środki finansowe z Budżetu Miasta Poznania na działalność w 2021 Klubu Seniora HILARY. Czas pandemii uniemożliwia realizację wszystkich planów: grupowych spotkań, wspólnych wyjść czy wizyt w teatrze. Dołożymy jednak wszelkich starań, aby nasza oferta była mimo to bardzo atrakcyjna. Wiemy, że Państwo na nią czekacie.

Klubem Seniora opiekuje się Pani Agnieszka Tomczak, która udziela informacji na temat realizacji projektu. Tel. 61 847 46 16/17

Nasze działania, realizowane pod wspólnym hasłem Klub HILARY mają wspierać osoby niewidome i niedowidzące w wieku 60+. Realizujemy statutowo różne działania podnoszące jakość spędzania czasu wolnego przez naszych członków. Obserwując aktualną sytuację zdrowotno-społeczną i rozmawiając z członkami Klubu, zauważyliśmy wiele problemów nasilających się obecnie w związku z pandemią. Osoby starsze z niepełnosprawnością, wskutek izolacji społecznej, lęku i stresu jaki wywołują informacje o sytuacji w kraju i na świecie, wymagają dodatkowego wsparcia.

Logo Masta Poznania
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Skip to content