Nasze imprezy i galerie zdjęć

CHORWACJA 28.06.2016 – 08.07.2016

Z inicjatywy Klubu Młodych i Aktywnych zorganizowaliśmy wyjazd do Chorwacji oraz Bośni i Hercegowiny.
Wszystkie punkty bogatego programu zostały zrealizowane. Wszyscy cali i zdrowi powróciliśmy do Polski.
Pozostały nam niezapomniane wspomnienia i opalenizna.

Program wyjazdu był bardzo bogaty i nie przewidywał czasu na nudę ani złą pogodę.
Oto on, bo to co widzieliśmy trudno opisać:

28.06.2016 ( wtorek) – wyjeżdżamy.

29.06.2016 (środa)
Przejazd do Zagrzebia ok godz. 15.00   –spotkanie z przewodnikiem ,spacer  po Starym Mieście. Przejazd na miejsce noclegowe .Obiadokolacja.

30.06.2016 (czwartek)
Śniadanie ,  pakowanie bagaży i  przejazd do Trogiru.
Zwiedzanie z przewodnikiem Trogiru – zwanego „Małą Wenecją”- miasto baśniowych krajobrazów, uliczek, zaułków, dużą ilością starych świątyń i pałaców.
Przejazd do Splitu – spacer z przewodnikiem po Starym  Mieście zawartym w murach dawnego Pałacu Dioklecjana – podziemia pełne turystów, sklepikarzy i wspomnień.
Czas wolny na spotkanie w Chorwackim Związku Niewidomych.
Przyjazd do Medugorje – Bośnia i Hercegowina.
Zakwaterowanie w Hotelu Ivona *** Obiadokolacja.

1.07.2016 (piątek)
Śniadanie . Wyjazd do Chorwacji na Riwierę Makarską – całodzienny odpoczynek, plażowanie i kąpiel w Adriatyku. Powrót do Medjugorie. Obiadokolacja godz.18.00. Wieczorna degustacja miejscowych trunków – wieczorek integracyjny.

 2.07.2016 (sobota)
Śniadanie . Przejazd do Mostaru – spotkanie z przewodnikiem – stolica Hercegowiny, klimatyczna granica Wchodu i Zachodu z kamiennym starym mostem, meczetami i niepowtarzalnym klimatem. Czas wolny .Przejazd do Blagaju (orientalny turecki klimat) – biały klasztor derwiszów na skale, tuż obok wprost z jaskini wypływa rzeka Buna. Przejazd na Wodospady Kravica (Bośnia i Hercegowina) – tzw. „Kawałek raju” z krystaliczną wodą i malowniczym położeniem. Możliwość kąpieli !!! Powrót do Medjugorie. Obiadokolacja.

3.07.2016 (niedziela)

Śniadanie godz.5.00. Całodzienny rejs statkiem  na Wyspę Hvar – do miejscowości Jelsa  (godzinne zwiedzanie) dalej  rejs na Wyspę Brac ze słynnym Złotym Rogiem – Zlatni Rat w miejscowości Bol. Kąpiele słoneczne i morskie !!!  W trakcie rejsu pieczona makrela z grilla wino i sok , degustacja rakii. Powrót i obiadokolacja godz. 20.00 Medjugorje.

4.07.2016 (poniedziałek)
Śniadanie . Wyjazd do Dubrownika „Perły Adriatyku” – spacer z przewodnikiem Starówka, Mala Braca – klasztor Franciszkanów ze słynną apteką, wieża zegarowa, mury miejskie – wspaniale zachowane fortyfikacje otaczające miasto. W drodze powrotnej plażowanie i kąpiel w AdriatykuPowrót godz. 20.00. Obiadokolacja w Medjugorje.

5.07.2016 (wtorek)
Śniadanie. Plażowanie – wyjazd na plażę do Makarskiej lub Gradaca . Powrót do Medjugorie. Czas wolny na zakupy (na drogę powrotną do Polski). Obiadokolacja.

6.07.2016 (środa)
Pakowanie bagaży i wczesne śniadanie.  Wyjazd z Medjugorje do Parku Narodowego  Plitwickie Jeziora – zwiedzanie . Przejazd na nocleg tranzytowy. Obiadokolacja.

7.07.2016 (czwartek)
Pakowanie bagaży . Śniadanie. Wyjazd ,po drodze zwiedzanie Wiednia z przewodnikiem  – 3 godziny spaceru po mieście. Czas wolny. – na zakupy i posiłek.  
Przejazd na Wzgórze Kahlenberg. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. (możliwość zakupów na tzw. strefie bezcłowej w Mikulowie).

8.07.2015 (piątek) – wracamy L

Za realizację naszych marzeń składamy serdeczne podziękowania dla właścicieli, kierownictwa, kierowców, pilotów i przewodników
Biura Turystycznego Jankowscy Travel
Monis Dawid Jankowski

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Skip to content