AKTUALNOŚCI

Drodzy seniorzy!

Od 1.03.2024 rozpoczęliśmy projekt finansowany  przez Urząd Miasta Poznań 

„Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Za nami 3 spotkania. Pierwsze spotkanie odbyło się 5.03. Naszym gościem była Pani Aleksandra z Biblioteki Wojewódzkiej, która pięknie opowiedziała seniorom o ziemi wielkopolskiej. Spotkanie było bardzo ciekawe, nasi podopiecznie z zaangażowaniem słuchali ciekawych historii i zadawali pytania. Serdecznie dziękujemy p. Aleksandrze za wspaniały wykład. 

Następne nasze spotkanie związane było z Dniem Kobiet  i świetlica PZN zamieniła się w salon kosmetyczny. Tematem przewodnim było makijaż kobiety dojrzałej z elementami wizażu. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Pani Natalii, która profesjonalnie zajęła się naszymi pięknymi Paniami. 

Zaś 18.03 nasi seniorzy wybrali się do Teatru Cortiqué Anny Niedźwiedź na sztukę ” Piękna i Bestia” . Był to wspaniały pokaz baletu, akrobacji, tańca i wspaniałej muzyki.

Przed nami jeszcze wiele pięknych, ciekawych spotkań.

Już 2.04.2024 o 11:00 odbędzie się bardzo ciekawy wykład – „Zróżnicowanie współczesnej polszczyzny. Terytorialne, zawodowe,  i środowiskowe odmiany języka polskiego”. Naszym gościem będzie p. Agnieszka  z Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej UAM.

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Skip to content